Alaybey Evden Eve Nakliyat

Alaybey Evden Eve Nakliye Firması

İzmir ve Ege bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’de adını sıkça duyduğunuz, Atasun nakliyat firması ile Alaybey evden eve nakliyat işlerinizin müşteri memnuniyeti odaklı çözümler ile yapıldığını sizde duymuşsunuzdur. En etkili yöntemler, tam donanımlı ekipmanlar ve en başarılı ekiplerle Karşıyaka’nın en iyi ev taşıma hizmetini sizlere kusursuz olarak vermeye hedefliyoruz. Bu doğrultuda çalışma yaparak, herkesin firmamızdan tam memnun olarak ayrılması için tüm önlemleri taşıma öncesi alıyoruz.

Taşıma Öncesi Yapılanlar

Ücretsiz ekspertiz ile yeni ve eski evinizin yerinde incelemesi yapılarak, Alaybey ev eşyası taşıma işlerinizin düzenli yapılması için alınan önlemler şunlardır:

  • Bina önünde elektrik kablosu, ağaç, tabela veya farklı çıkıntılar incelenir. Bu duruma göre hangi tür asansörlü taşıma aracının geleceğini önceden belirleriz.
  • Alaybey nakliyat işlerinizde; Çocukların, ebeveynlerin, misafirlerin, mutfağın ve günlük olarak kullandığımız tüm odalarınızda bulunan beyaz eşya ve mobilyaların nasıl bir marangoz ile söküm takımı yapılacağı belirlenir. Bu sayede kurulum ile ilgili sıkıntılar ortadan kaldırılmış olur.
  • Şayet; evinizin içerisinde bulunan ufak veya kırılacak eşyaların firmamız ekipleri tarafından toplanmasını isterseniz, gerekli koli ve paketlerin önceden sayı olarak ayarlanıp araca yerleşmesi yapılır.
  • Eşyanın miktarına uygun araçlar tahsis edilir.
  • Her iş için ayrı bir çalışma ve işleyiş programı hazırlanır.
  • Gün içerisinde saat başı uzaktan iş denetimi yapılır.
  • İşin başında tam yetkili ve sorumlu ekip başı bulundurulur.

 

Alaybey evden eve nakliyat

Marangozlu Nakliye

Harici olarak ek ücret ödeyerek mobilyacı tutmanıza gerek yok. Firmamızın tam profesyonel marangozları ile eşyanızın düzenli olarak sökülmesi ve paketlenmesi gerçekleştirilir. İkinci yerinizde ise gayet düzgün olarak, kurulum ve istediğiniz özelikte dizayn işlemi yapılır. İzmir’in en iyi marangozlu ev taşıma firması olarak, Alaybey ilçesi başta olmak üzere, Buca, Alasancak ve Gaziemir gibi ilçelerinde tam güvenli ev eşyası taşıması yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir