ATASUN EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI REFERANSLARI

Ev nakliye referansları güven veren, profesyonel İzmir ev taşıma firmasıyla, asansörlü ev taşıma hizmetini kaliteli ve uygun fiyatlarla almak için bizi arayınız. Atasun nakliyat, İzmir taşıma sektöründe olan kalite eksikliğini fark ederek evden eve nakliyat piyasasına girmiştir. Uzun yıllar taşıma sektöründe olan, en iyi İzmir ev nakliye şirketiyiz.

İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi ev taşıma referansı olan, profesyonel ve kurumsal evden eve taşıma firmasıyız. İzmir’in en iyi evden eve taşımacılık firması olarak, en iyi ve kaliteli asansörlü ev taşıma hizmetini size uygun fiyatlarla sunmamız gereklidir. İzmir’in en iyi referanslarına sahip İzmir ev taşıma firması olarak, 7/24 saat kesintisiz ve sorunsuz asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. İşimiz size devamlı en iyi şartlarda sorunsuz şekilde nakliye hizmeti sunmaktır. Ev nakliye referansları en iyi olan, Atasun evden eve taşımacılık şirketiyle güvenli ev taşıması ellerinizin altında. İzmir’de en iyi ev nakliye referansları olan, en iyi evden eve nakliyat şirketiyiz.

İzmir’de referansı olan sigortalı evden eve nakliye firması aramak artık gerekli olmaktan çıktı. Çünkü, Atasun evden eve nakliyat şirketi size her türlü taşıma konusunda garantili taşımaya söz verir. Bunlar artık sizlere gerekli şeylerdir. Ev eşyanızı güvenilir olan sigortalı ve garantili evden eve taşıma firmaları ile sorunsuz şekilde taşıtın. Eşyanız zarar ve ziyan görmesin tabi ki, bu birinci öncelik. Ama oluşabilecek hasarlara karşıda garantili taşıma yapan, kurumsal sigortalı evden eve nakliye firması olması gereklidir. Atasun nakliyat kendi elemanlarından kaynaklanan tüm zararlarınızı karşılar. İzmir ev nakliye referansları açısından önemsiz bir nakliye sektörüne sahiptir. Bununda sebebi çok sayıda korsan ve günlük çalışan nakliye firması olmasıdır.

Nakliye Hizmetimizde Referanslı Çalıştığımız Firmalarımız

İzmir’de çok sayıda kurumsal taşıma işine imza atan, en iyi ve profesyonel nakliye firmaları arasında lideriz. İşimizi en iyi şartlarda yaparak, taşıma hizmeti almak isteyen herkesin birinci önceliği olduk. Ev nakliye referansları olan firmaları her zaman bir adım öndedir. Bizde bunu bilerek yola çıktık ve en iyi evden eve nakliyat referanslarımızı oluşturduk. Şükür bu piyasada olan tüm işlerimizi sorunsuz ve huzur içinde yaptık. Her türlü soruna karşı ev nakliye referanslarımızı yüksek tutmayı başardık.

Cihan Kılıç

Ev nakliye referansları

 Kariyer Net Elektronik Yayımcılık Ve İletişim Hiz. A.Ş

2

Lidya Konservecilik Sanayi Ticaret Ltd Yiğit Ölmez

4

Dünya Taş. İth,Alat İhracat Ür.Paz. Ltd Şti

care

Carrefour Express Sabancı Tic.Aş. Neziha Soydan

cerrah

 Beyin Cerrahı Abdullah Erzurumlu Manisa/İzmir

eca

E.C.A Emas Makina Sanayi Aş.Gıda Çarşısı 

hocazade

Hocazade Tekstil Gelinlik Abiye Çankaya

hsbs

Hsbc A.Ş Berna Ünlü

ak-sigorta1

 Aksigorta (Uzman Sigorta) Serap Mert

avea

Avea Şirinyer Enver Taşkıran

borusan

Borusan Gıda Çarşısı

isbank

Ezgi Çelikten & Cem Kadayıfcı İzmir/Nazilli Aydın

kipa

 Kipa Cenk Özdiker & Osman Bayır

halkbank

Halk Bankası Ahmet Çınaroğlu

tt

Türk Telekom İhsan Çeçen & Volkan Şen İzmir/Antalya

muhasebe

Serbest Muhasebeci Azat Kaya

egeunv

 Ege Üniversitesi Kutuphanesi Ayşe Canik

bim

Bim Birleşik Mağazaları A.Ş Özlem Aslandoğmuş & Hasan Şekerli

tansas

Tansaş Şirinyer Personeli Özlem Hanım İzmir /Ankara

eriklisu

Erikli Su Gaziemir Ahmet Kaya & Ramazan Kartal

gurmar

 Gürmar Market Ali Kaymaz

yeskon

Yeskon Konteyner

metromarket

Metro Market Deniz Göksenin

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Atasun Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews