En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları

İzmir Evden Eve Nakliyat

Hızlı ve istikrarlı şekilde büyüyen Türkiye’de; başta 2023 yılı hedefi olmak üzere, 2049 ve 2071 hedeflerinde Evden Eve Nakliyat sektöründe derin boşluğun olduğunu fark eden, Atasun nakliyat firması kaliteli ve ekonomik taşıma sloganıyla nakliyat sektörüne adım atmıştır. Amacımız insanların özlem duyduğu ve hayal ettiği eşya taşıma hizmetini sorunsuz ve iyi şartlarda sunmaktır.

Kurumsal taşımacılık anlayışımız ile ambalajlı, marangozlu, paketli ve asansörlü ev taşıma hizmeti ile halkımızı Avrupa ve Dünya standartlarındaki nakliye hizmeti ile taçlandırıyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımızla; hızlı temiz bir şekilde hizmet vererek, sektörde en önde gelen firmalar arasında kalmayı gururla sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyeti ile en üst düzeyde başarı ana amaç olarak kendimize prensip edindik. Çalışma şekillerimiz aşağıdadır:

 1. Şehir içi Nakliye
 2. Şehirler Arası Ev Taşıma

Unutmayın ki en önemli konulardan biri personeldir. İyi ve güvenilir kadrolar olmadan başarılı bir ev taşıma hizmeti vermek neredeyse imkansızdır. Biz size ve eşyanıza değer verdiğimizden dolayı güler yüzlü ve uzman ekipleri eşyanızı taşımak için seçiyoruz.

Özel yetiştirilmiş ekipler ile sizlere arzuladığınız en iyi Evden Eve Nakliyat hizmeti ile buluşturuyoruz. Belirli eğitimlerden ve deneme sürecinden geçerek, tecrübe sahibi olan uzman ekiplerle adresinize geliyoruz. Sektörü çok iyi incelediğiniz zaman, işinde uzman ve güvenilir ekiplerin bizimle çalıştığını göreceksiniz. Bu işlerde başta profesyonel marangoz olmak üzere; iyi bir istif elemanı, sağa sola çarpmadan taşıyacak eleman ve işi organize edecek ekip başı olması gereklidir.

 

İzmir’de Asansörlü Ev Taşımayla Sorunlara Son Verin

Son yılların moda sistemi asansörlü nakliyat ile herkes sorunsuz ve mutlu bir şekilde taşınması sağlanıyor. Bu hizmet ile sektörümüz yeni bir ivme yakaladı. Bir çok alanda oluşan sorun ve aksaklıklar ve buna bağlı ek maliyetler kökünden çözülmüş oldu. Yurt dışından ithal asansör sistemleri ile yüksek katlarda bulunan veya dar merdiven boşluğu olan apartmanlarda eşyanın çizilmeden ve zarar görmeden taşınması dışında, daha ekonomik olarak kısa sürede işin tamamlanması sağlanmıştır.

Evden Eve Taşımacılığı Ve Nakliyat Tavsiyesi

Evden eve nakliyat konusunda en önemli kalem nedir diye herkes sorar. Bizim firma olarak bu konuda düşüncemiz tabi ki elemandır. Güvenilir ve uzman kadrolarla ancak sorunsuz ev taşıma mümkün olmaktadır. Marangozlarımız sizin tüm beyaz eşya ve mobilyalarınızı demonte eder ve hijyenik korunaklı ambalajlarla paketler. İkinci evinizde tüm beyaz eşya ve mobilyalarınızı monte eder ve isteğinize göre dizayn eder. En dikkat edilmesi gereken tecrübeli ekip ve mobilyadan anlayan marangozdur. Nakliye işleriniz için size özel yetişmiş marangozlar yollanır.

İzmir Evden Eve Nakliyat hizmeti sunan Atasun Nakliyat uzman kadrosu, tecrübesi ve yüksek kalite anlayışıyla sizlere en iyi hizmeti sunmayı her zaman amaç edinmiştir. Bu işi profesyonel bir hizmet haline gelmesindeki en önemli etken olan taşınma işleminin zorluğu günümüz standart ve teknolojileriyle biz Evden Eve Taşıma firmaları için farklı ihtiyaç ve gereksinimler doğurmuştur. Binaların yüksek katlı, merdiven boşluklarının dar olması gibi nedenler taşınma esnasında yük asansörlerinin kullanımını mecbur kılmaktadır. Asansörlü Evden Eve Nakliyat; eşyalarınızın bu gibi zorluklar karşısında hasar görmesini ve zarar almasını önler, aynı zamanda maliyetten de size kazanç sağlar.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Farklı Olma Sebepleri

Her yiğidin farklı yoğurt yemesi gibi çok anlamlı olan Ata sözlerimiz vardır. Burada esas anlatılmak istenen en büyük konu; eşya taşıma firmalarının kalitesine göre fiyat belirlemesidir. Firmaların taşıma ücretleri farklı olma sebepleri aşağıdadır:

 1. Kalitesi,
 2. Profesyonel hizmeti,
 3. Sistemli çalışması,
 4. Uzman ekipler,
 5. Son model araçlar,
 6. Temiz paketleme malzemeleri
 7. Asansörlü nakliye hizmeti

 

Kurumsal Evden Eve İzmir Nakliyat firmaları arasında en iyi ev taşıma firmasını bulmak artık kolay:

 • Tanınmış,
 • Misyon sahibi,
 • Temiz iş yapan,
 • Kurumsal,
 • İş takip sistemi olan,
 • Hijyende Avrupa standartlarına uygun olan,
Evden Eve Nakliye İle İlgili Sorular

Soru 1: Evden eve taşıması ve nakliyat fiyatlarını belirlerken, ev taşıma şirketinin en çok baza aldığı konular nelerdir?

Cevap 1: Nakliye şirketimiz ev taşımacılık ücretlerini belirlerken öncelikle taşıma mesafesi, eşya miktarını, kullanılan taşıma asansörünün özelliği, paketleme malzemesi ve eşyanızın azlık ve çokluk oranını baz alır.

Soru 2 : Şehirler arası nakliyat ile şehir içi ev taşıma hizmeti arasındaki fark nedir ?

Cevap 2 : İl il  her yere farklı bir maliyet hesaplaması yapılır. Eşyanın alınacağı yerden gideceği yere kadar olan mesafesi fiyatı belirler. Şehir içinde eşyanın taşınmasında bu fark yansıtılmaz.

Soru 3 : İzmir evden eve nakliyatçı firmaları arasında en iyi taşıma şirketi hangisidir?

Cevap 3 : İşimizi sıkıntısız ve zamanında teslim eden firmaları tercih ederek; Türkiye’nin her yerinde sorunsuz taşınmak için, Atasun nakliye firması tercih edilir. Bununda sebebide şudur; İzmir ev taşıma şirketleri içinde sigortalı ve garantili nakliye hizmeti olmasıdır.

Kaliteli Ucuz Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Her bütçeye ve cebe uygun ev taşıma hizmetimiz ile sizlerin yanındayız. Yıllarca en iyi hizmeti size güçlü kadrolarla vermek için saha çalışması ve Avrupa ülkelerinin çalışma şeklini inceledik. Son derece temiz ve sıfır sorunla tamamlanan taşıma işleri yaparak, halkımızın sevgisini ve güvenini kazandık. Sizden aldığımız ilhamla yarınlara daha umutlu bakarak, tutarlı yürümeyi sürdürdük.

İzmir’in büyük şehir ünvanı yakışır bir evden eve nakliyat hizmetini sunarak, sektörde tartışılmaz ve tahtı sarsılmaz firma olmayı başardık. İzmir’de evden eve nakliye fiyatları arasında tercih yaparken,  kaliteli ve uygun ücretlerini sizde hemen fark edeceksiniz. Sonuçta başarının sırrı azimle çalışmaktan geçer. Bizde bu işleri layıkıyla yapmak için hırsla çalıştık.

Asansörlü evden eve nakliyat şirketleri arasında İzmir’de size çok sayıda şikayet gelmektedir. Bunun sebebi insanların ev taşırken yaptığı kötü tercih’den kaynaklanmaktadır. İzmir’de korsan firmalar arasında ucuz fiyat farkı olması normaldir. İzmir’de ucuz ev taşıyoruz diye çok sayıda ilan vardır. Sizlerde buna aldanmayın. İyi bir hizmet almak istiyorsanız, taşıma firmalarını tercih ediniz.

Asansörlü Eşya Taşımacılığı

Yeniliklerimizle evden eve eşya nakliyatı sektörüne renk katıyoruz. Asansörlü ev taşıma sistemlerimizle ve hijyenik korunaklı ambalaj sistemimizle size İzmir’de sorunsuz ev taşıma hizmeti veriyoruz. Hakkını vermeden yapılacak iş bizce helal kazanç sayılmaz. İzmir’de nakliyat sektöründe size sorunsuz ve kaliteli ev taşımasını garantili şekilde veren tek nakliye firmasıyız. Prensip sahibi çalışanlarımızla evden eve nakliye firmaları arasında birinci sınıf taşımacı olmayı başardık.

Her geçen gün kendimizi yenileyerek sizlere en iyi ve güzel işi yapıyoruz. Taşımacılık işlerinizde artık güvenle ve iç rahatlığıyla ev eşyanızı taşıtacağınız evden eve nakliye firmanız var. Atasun nakliyat, İzmir’in ev taşıma potansiyelinin hemen hemen % 50 sini karşılamaktadır.

Uygun fiyatlarla kaliteli ev taşıma hizmeti almak için, Atasun ev eşyası taşıma firması iletişim kısmını girerek, size özel fiyatlar sunan müşteri temsilcimizi hemen arayın.

Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 

izmir işyeri taşıma        asansörlü ev taşıma izmir      izmir nakliyat şirketi

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Atasun Nakliyat
Average rating:  
 1 reviews
by Ayşe Arman on Atasun Nakliyat

Kurumsal olarak aradığım en iyi evden eve nakliyat firması çıktı. Profesyonel olarak ilk kez ev taşıdım ve herkesin Atasun taşımacılık işe iş yapmasını tavsiye ederim.