Ege Bölgesi Nakliyat

Ege Bölgesi Nakliyat

Ege bölgesi nakliyat işlerinin sürekli ilerleyerek geliştiği İzmir, Afyonkarahisar, Uşak, Denizli, Muğla, Manisa ve Kütahya illerinde ev taşıma sektörünün öncülerinden olan, Atasun evden eve nakliyat firmasıyla sizde sorunsuz taşının. Bölgenin coğrafi ve fiziki özelliklerinden dolayı yaz veya kış fark etmeden her türlü taşıma işinin gayet iyi bir şekilde yapıldığı yolları ve hava durumu vardır. Buralarda yoğun kar yağışı, don, tipi ve çığ kayması gibi doğal afetler yaşanmaz. Bundan dolayı, her mevsim dilediğiniz yere evinizi rahatlıkla taşıma imkanınız vardır.

Ege’den Tüm Türkiye’ye Nakliye

Türkiye’nin en batısında bulunan Ege’de nakliye hizmetinin bol olmasında; yem yeşil ağaçları, mas mavi denizi, şırıl şırıl akan suları ve tarihe tanıklık etmiş yüz bin yıllık tarihi şehirleri vardır. İnsanlar buralarda dinlenmek, tatil yapmak veya geçici süre konaklamak için yazlık yerler veya dağ evleri yaparlar. Buralara eşya gerekli olduğundan dolayı, ister istemez evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyuluyor.

Başta Manisa, Aydın ve İzmir şehirler arası nakliye ihtiyaçları taleplere göre daha ön plana çıkmaktadır. En çok devir daimin olduğu iller arasında ise, İzmir listenin en başında durmaktadır. Buralarda insanlar tayin, zorunlu göç ve iş nedeni ile belirli aralıklarla Türkiye’nin belirli illerine eşya taşımaktadır. Firmamız, her türlü ekip ve ekipmanı ile sizi istediğiniz her yere ekonomik ve güvenli olarak taşır.

Ege bölgesi nakliyat

Modern ve Teknolojiye Uygun Taşımacılık

Tarihimizde taş devrinden bugüne nakliyenin adım adım ilerleyerek; insanların kolay, hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınacağı hale geldiğine hep birlikte şahit oluyoruz. İzmir’de ilk asansörlü ev taşımasını yaptığımız zaman insanlar balkonlara çıkarak, yolda durup bakarak ve araçta ise aracını park edip içerisinden nasıl yapıldığını izlediği zamanları hatırlarız.

Biz Türkiye’ye ilk asansörlü taşıma araçlarını Almanya’dan ithal ettiğimiz zamanda hedefimiz en iyi olarak, İzmir evden eve nakliyat sektöründe lider olmak vardır. Bugün aşağıdaki sunduğumuz hizmetler sayesinde en büyük nakliye firması olmayı başardık:

  • Uzman ekipler ile Ege’nin her yerinde güvenle ev taşıdık.
  • Son katlara kadar uzanan asansörlü nakliye sistemleri sayesinde dar merdivenlerde ve yüksek binalarda hasarsız ve çiziksiz eşya taşınmasını sağladık.
  • Her işin başında uzman ekip başları bulundurarak, işlerin temiz ve düzenli yürümesine ön ayak olduk.
  • İlkel şartlarda çalışma yerine, en iyi teknolojik taşıma hizmetiyle sahada iş yaptık
Ege’de Atasun Nakliyat Kalitesiyle Taşının

Yüksek standartlarda taşımacılık hizmeti almanızın en kolay ve doğru adresi İzmir’de ve tüm Ege bölgesinde; asansörlü taşıma sistemleri, yeni kamyonları ve uzman ekipleriyle Atasun evden eve nakliyat firmasıdır. Sizi hiç bir konu veya şahıs ile muhatap etmez. İşi başından sonuna kadar firma ekipleri ile organize eder. İşte oluşan tüm sorun ve olası aksaklıklar için pratik çözümler bulur.

Yerel bölgelerde veya kırsal köylerde insanlar ev taşımak için kurumsal taşıma firması bulmakta çok zorlanmaktadır. En yakın büyük şehirlerden profesyonel taşıma firması ile taşınmak istediği zaman aşağıda yazılan zorluklar ile karşı karşıya gelmektedir.

  1. Köy, mahalle veya semt ile il arasında mesafe çok olduğundan nakliye fiyatları 2 kat artmaktadır.
  2. Ani taşınma ve yer değiştirme işlemleri için kesinlikle nakliye firması bulamazlar. Çok önceden ayarlanmış ve planlanmış eşya taşıma zamanı olması gereklidir.
  3. Çok sayıda firma yol uzak olduğu için gelmek istememektedir.
  4. Bu bölgelerde çalışan nakliyecilerin hiç biri mesafe var diye yerinde eşya incelemesi yapmazlar.

İşte görüyorsunuz yukarıda yazılan bir çok sorunu. Bizimle her yere güvenle ve en ucuz maliyetlerle taşınabilirsiniz. Firmamızın, ücretsiz ekspertiz hizmetiyle yer fark etmeden her bölgeye yerinde inceleme hizmeti vardır. Arayın sizi problemsiz taşıyalım.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir